Zpět
17.01.2022, Martina Holubová

Covid-19 ve třídě BERUŠEK

Hygiena rozhodla o uzavření třídy berušek z důvodu jednoho potvrzeného případu Covid-19. Kdo byl naposledy z této třídy ve školce v pátek 14. 1. , musí zůstat v karanténě do středy 19. 1. včetně. Pokud se u dítěte objeví jakékoliv příznaky, které by mohly souviset s covidem, telefonicky hned kontaktujte svého dětského lékaře. Ve čtvrtek 20. 1. pak již mohou děti opět docházet. Pokud bylo dítě naposledy ve školce ve čtvrtek 13. 1., může se vrátit již ve středu 19. 1., bude ale tento den ve II. třídě - pravý pavilon přízemí. Jakmile nám hygiena pošle oficiální rozhodnutí, bude opět umístěno na naše webové stránky do sekce "Pro rodiče - dokumenty". 

Pokud bude někdo z rodičů potřebovat potvrzení školy o uzavření třídy Berušek, aby mohl čerpat ošetřovné, může se stavit mezi 6. a 13. hodinou u p. hospodářky, která jim potvrzení vydá.


Fotogalerie