Zpět
19.10.2020, Martina Holubová

Nákaza Covid-19 ve třídě berušek

Dne 19. 10. nám byl nahlášen jeden případ nákazy covid-19 a to ve třídě berušek. Rodičům dětí, kterých se to týká, již byly telefonicky sděleny konkrétní informace, jak postupovat dále. Třída berušek je nařízením krajské hygienické stanice v karanténě, a to do 24. 10. Ostatní třídy běží dle rozhodnutí hygieny v běžném provozu, jen všechny děti a zaměstnanci musí do pátku 23. 10. nosit celý den roušky. Žádáme rodiče, aby dětem každé ráno dali s sebou tři vyprané a vyžehlené roušky a k tomu dva sáčky, vše musí být podepsané!!! 

Pokud se neobjeví další případy nákazy, otevření třídy berušek se plánuje na pondělí 26. 10.

Prosíme všechny rodiče dětí z této třídy, které mají krajskou hygienickou stanicí nařízeny testy, aby nám po sdělení výsledků hned zavolali, případně poslali email na mspremyslovcu.red@seznam.cz 

Děkujeme za spolupráci


Fotogalerie