Zpět
29.03.2021, Martina Holubová

Otevření mateřské školy pouze pro předškolní děti od 12. 4.

K dnešnímu dni jsme obdrželi následující informace od MŠMT:

V pondělí 12. 4. by se měla mateřská škola znovu otevřít, ale zatím pouze pro předškoláky, děti narozené do 31. 8. 2015. Ty budou rozděleny do skupin - jednotlivých tříd, seznamy dětí budou vyvěšeny na vchodových dveřích obou pavilonů. Každá třída bude otevřena od 6:00 do 16:30, aby se děti z jednotlivých skupin vůbec nepotkávaly. Povinností bude dle těchto informací z MŠMT celodenní nošení dětských jednorázových roušek (ne látkových!), nebo dětských nanoroušek, případně dětských respirátorů. Děti i zaměstnanci budou pravidelně testováni. 

Tímto dnem současně končí distanční vzdělávání. 

V případě zaslání nových informací z MŠMT k znovuotevření mateřské školy, budete opět ihned informováni.


Fotogalerie