Zpět
21.05.2020, Martina Holubová
Fotografování předškoláků na tablo - 2. 6.
V úterý 2. 6. mezi osmou a devátou hodinou proběhne individuální fotografování budoucích školáků na školní zahradě. Děti, které chodí do mateřské školy, doprovodí jejich paní učitelky. Ostatní děti, které nyní do školky nedocházejí a rodiče nepodepsali Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění, přijdou i s doprovodem dospělé osoby v rouškách!!! Budou se pohybovat pouze na školní zahradě a nesmí vstupovat do budovy. Současně je potřeba dodržovat doporučené dvoumetrové rozestupy. Dítě si bude moci roušku sundat pouze během samotného vyfotografování, pak si ji opět nasadí a s doprovodem ihned opustí areál mateřské školy.
Děkujeme všem za pochopení těchto hygienických opatření a za vaši zodpovědnou spolupráci.
Další články
Novinky
Znovu připomínáme,
že naše mateřská škola na základě dohody se zřizovatelem přerušuje během letních prázdnin svůj provoz od 20. 7. do 31. 8.
Znovu všechny děti přivítáme opět 1. 9.
Přejeme hezké prožití léta všem dětem i jejich rodinám.
Přečíst více
Novinky
Přijaté děti:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23
Nepřijaté děti:
10, 12
Přečíst více