Zpět

Novinky

Krásné prožití letních prázdnin

Novinky

Pondělí24.06.2019 Letní prázdniny se kvapem blíží a tak bychom vám všem rádi popřáli jejich příjemné prožití, také pohodu a sluníčkové počasí a s většinou z vás se opět rádi setkáme na začátku dalšího školního roku. Kolektiv všech zaměstnanců mateřské školy

Přečíst více

Poděkování ZŠ Prokopa Holého

Novinky

Středa19.06.2019 Děkujeme za pozvání na akci, která se uskutečnila na hřišti této školy. Naši předškoláci zde soutěžili, sbírali razítka a také dostali několik dárků za účast. Vše bylo velice dobře připraveno a naše děti si vše opravdu užily. 

Přečíst více

Poděkování Lesům ČR za zajímavou přednášku

Novinky

Pondělí20.05.2019 16. 5. pro třídu sluníček a mravenců připravily Lesy ČR zdarma velice zajímavou přednášku. Týkala se života v lese, lesních zvířátek, děti si mohly prohlédnout vycpaná zvířata, paroží, různé přírodniny i obrázky. Touto cestou moc děkujeme za uskutečněnou akci. 

Přečíst více

Oslava Dne dětí - VŠECHNY TŘÍDY - 29. 5.

Novinky

Středa15.05.2019 V rámci oslav dne dětí nás opět navštíví dobrovolní hasiči z Postoloprt. S sebou přivezou pěnu, ve které si budou moci děti zařádit. Z toho důvodu doneste dětem náhradní tričko, spodní prádlo a staré boty. Hned po skončení se všechny děti osprchují a převléknou. Součástí oslavy budou i nejrůznější s…

Přečíst více

Sportujeme s fotbalovým klubem Louny - PŘEDŠKOLÁCI Z MRAVENCŮ A SLUNÍČEK

Novinky

Úterý07.05.2019 V úterý 21. 5. se naše předškolní děti zúčastní v dopoledních hodinách společného sportování a soutěžení na fotbalovém stadionu ve velkém parku. Akce probíhá ve spolupráci s fotbalovým klubem Louny. S sebou batoh s pitím v PET láhvi a pláštěnku. Děti budou mít zajištěnou ranní svačinu na 8:00 hodinu…

Přečíst více

Jarní besídky pro rodiče - termíny

Novinky

Pondělí06.05.2019 I. třída - 21. 5., II. třída - 28. 5., IV. třída - 5. 6. Začátek vždy od 15:00 hodin. IV. třídu čeká místo besídky rozloučení s předškoláky na školní zahradě dne 11. 6. v odpoledních hodinách, přesný čas ještě upřesníme.

Přečíst více

Čarodějnický den ve školce - 30. 4. - VŠECHNY TŘÍDY

Novinky

Čtvrtek25.04.2019 V úterý 30. 4. budeme mít ve školce čarodějnický den, doneste proto vašim dětem čarodějnický kostým. Čekají nás různé soutěže, malování na obličej a dokonce čarodějnický průvod městem v dopoledních hodinách. Už se všichni moc těšíme!!!

Přečíst více

Školní celodenní výlet - Mirakulum u Milovic - VŠECHNY TŘÍDY

Novinky

Čtvrtek25.04.2019 Odjezd v 8:15 od školky, návrat kolem 15:30. S sebou batoh s jídlem a pitím na celý den a pláštěnku. K jídlu doporučujeme pečivo, ovoce, oplatku, pití v uzavíratelných PET lahvích. Nedávejte dětem vařený oběd v krabičce. Vybíráme 300,- Kč (vstup a autobus), uhraďte do 24. 5. u paní hospodářky. 

Přečíst více

Fotografování tříd a předškoláků na tablo

Novinky

Čtvrtek04.04.2019 Tento den se budou fotografovat děti po třídách a současně budoucí školáci na tablo. Fotografovat se bude hned po osmé hodině, proto prosíme, aby všechny děti tento den přišly včas. Pokud počasí dovolí, focení proběhne v prostorách školní zahrady. 

Přečíst více

Noc s Andersenem - městská knihovna 5. 4. - SLUNÍČKA

Novinky

Pátek15.03.2019 Tento den se děti, které vystupovaly na festivalu Mateřinka, znovu předvedou se svým vystoupením. Tentokrát v městské knihovně, v rámci akce "Noc s Andersenem". Všechny potřebné informace dostanete včas od svých p. učitelek. 

Přečíst více

Přejít na stránku: 1

Fotogalerie